Mazagrande | ochutnej #zvědavost

SLEDUJ EXPEDICI
MAZAGRANDE

Zvědavost necukne před žádnou výzvou. Má ji ale čtveřice vítězů soutěže o Expedici Mazagrande dost? Poznej Andreu, Moniku, Natálii a Marka a sleduj, jestli po boku průvodců překonají svůj strach z výšek, neznámých chutí, improvizace nebo nového úhlu pohledu na svět.

Mazagrande

Petr Hricko

Vystudovaný geodet začal fotit, aby během léčby rakoviny přišel na jiné myšlenky. Dnes je jedním z nevýraznějších autorů české instagramové scény. Jeho fotky plné levitujících lidí i předmětů, přírody a vtipu pravidelně hltá přes 18 tisíc sledujících. Během expedice na své stezce ateliéru tě zasvětí do alchymie, které odlišuje dobrou fotku od výjimečné.

Přečíst rozhovor Zjistit více
Petr Hricko Petr Hricko Petr Hricko Petr Hricko

JIŘÍ CHARVÁT

Spisovatel, copywriter, básník, improvizátor, kreslíř nebo scénárista. Bohatý výčet rolí jednoho člověka, který o sobě navíc tvrdí, že neexistuje. Jirka neuhne před trapasem na pódiu nebo ochutnáváním ayahuascy, liány smrti. Jestli máš někdy pocit, že život kolem tebe je divadlo, pomůže ti sundat masku a zabít v sobě autocenzuru.

Přečíst rozhovor Zjistit více
Jiří Charvát JIŘÍ CHARVÁT JIŘÍ CHARVÁT JIŘÍ CHARVÁT

ADAM ONDRA

Nemá cenu počítat, kolik titulů (vice)mistra republiky, Evropy nebo světa Adam má. Nejspíš se právě sápe na další. Do toptenu světových nejlepších světových lezců se dostal už ve 12 letech. Loni druhý na světě zdolal pověstnou stěnu Dawn Wall v masivu El Capitan v americkém parku Yosemite. S časem 8 dní však zlepšil dosavadní rekord o 11 dní. Umíš si představit, k jakým výkonům popostrčí tebe?

Přečíst rozhovor Zjistit více
Adam Ondra ADAM ONDRA ADAM ONDRA ADAM ONDRA

TEREZA SYCHROVÁ

Autorka blogu foodlover.cz, která miluje právničinu i vaření. Za novými chutěmi ráda vyráží k pouličním stánkům na druhém konci světa. Je perfekcionistka, ale přiznává, že nejlepší jídla jí pod rukama vznikají spíš omylem. Nedá ti recept na doživotní štěstí, ale naučí tě jídlo milovat.

Přečíst rozhovor Zjistit více
Tereza Sychrová TEREZA SYCHROVÁ TEREZA SYCHROVÁ TEREZA SYCHROVÁ
Rádi bychom ti poskytli ze stránek co nejlepší zážitek, o nich to totiž přece v životě je.
Stisknutím tlačítka „OK“ souhlasíš s tím, abychom ti poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě tvých údajů o sledování.