Mazagrande | ochutnej #zvědavost

Sex se mnou je jako Mazagrande

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Čokoláda, Spálený olej i krevetí mozečky

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Dolů se nekoukej

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Sleduj expedici mazagrande

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Petr Hricko

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Jiří Charvát

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Adam Ondra

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tereza Sychrová

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Kombinování

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Dotkni se slunce jako kubajsz

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hranice

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Zvědavost

Hlad, který nikdy neukojíš

Ráno ti dává sílu vstát z postele, večer ti nedovolí usnout. Homo erectus kvůli ní vynalezl oheň, Kryštofa Kolumba dovedla ke břehům Ameriky. Einsteinovi ukázala, že fyzikální zákony jsou relativní. Vděčíme jí za komfort, ve kterém dnes žijeme. Lidská zvědavost je motor, který nikdy nezhasne. Jak poznáš, že hoří i v tobě?

Ptáš se. Sám sebe, ostatních, Googlu.

Čtyřleté dítě prý položí zhruba 300 otázek denně. Kolik otázek kvůli autocenzuře spolkneme už v momentě, kdy nás napadnou? Bojíme se, že se ostatní vysmějí naší neznalosti nebo naivitě. Možná právě přemýšlí o tom samém, ale nemají odvahu se zeptat. Ukaž jim, že trapná otázka neexistuje.

Ženeš se za zážitky, ne za věcmi.

Nespokojíš se s historkami z druhé ruky. Názor si chceš udělat na základě vlastní zkušenosti. Dobře víš, že poznání je ta nejcennější komodita, kterou si na světových burzách nekoupíš.

Na vlastní oči? Na vlastní kůži!

Člověk vnímá 80 % informací zrakem. Zapoj i ostatní smysly. Pokud se za zavřené dveře nemůžeš podívat ani klíčovou dírkou, nastražíš uši. Rád zaboříš ruce do bláta i do pytle s pšenicí. Vždycky chceš ochutnat i to, nad čím jiní ohrnuli nos. Máš prostě šestý smysl pro dobrodružství.

Zvědavost je věčné pokušení, kterému nemá cenu se bránit. Odraz se a skoč do moře objevů po hlavě. Povezeme se na jedné vlně!

Rádi bychom ti poskytli ze stránek co nejlepší zážitek, o nich to totiž přece v životě je.
Stisknutím tlačítka „OK“ souhlasíš s tím, abychom ti poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě tvých údajů o sledování.